En Kaliteli
Vidanjör Hizmeti
E-Posta
info@vidanjorkukahizmeti.com
Bize Ulaşın
0532 178 94 60
En Kaliteli
Vidanjör Hizmeti
E-Posta
info@vidanjorkukahizmeti.com
Bize Ulaşın
0532 178 94 60
Her Zaman Çözüm Ortağınız

Vidanjör Kuka Hizmetleri 10 yıllık tecrübesi ile İstanbul’da hizmet vermektedir. Daha önce İSKİ, devlet kurumlarıyla çalışına firmamız kanal ve kanalizasyon standartlarına hakim ve disiplinli çalışma anlayışıyla her ölçüde su ve atık su hattı, kanalizasyon temizleme, kanalizasyon görüntüleme, vidanjör katı atık ve aynı zamanda profesyonel şekilde siz değerli müşteri ve iş ortaklarımıza çözüm sunmaktadır. Aynı zamanda firmamız vidanjör, kanalizasyon arıza tespit ve tamir, gider açma gibi birçok hizmeti vermektedir. Tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı ve klozet tıkanıklığı gibi durumlarda hiç bir şekilde kırmaya gerek duymadan robot teknolojisi sayesinde en hızlı ve etkili şekilde açılmaktadır. Eğer arıza varsa bu arızalar termal cihazlar sayesinde hiçbir kırma ve dökme olmadan tam olarak tespiti yapılıp arızanız giderilir. Bütün işlemleriniz uzman ekiplerimiz ve son teknoloji donanımlarla yapılmaktadır.

  • Profesyonel hizmet anlayışımız,
  • Çözüm Odaklı yaklaşımımız ile müşterimizin yüzündeki mutluluk,
  • Güncel makine parkuru
  • Profesyonel Ekip ve Ekipmanlar

7/24 Bize Ulaşın
Hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak için, bizi ücretsiz olarak arayabilirsiniz.

Yaklaşık iki asırdır insan nüfusunun en fazla barındığı yaşam alanları olan kentlerin en büyük sorunlarından bir tanesi altyapı kaynaklı nedenlerden ortaya çıkan atık suların birikmesi ve taşmasıdır. Bu ve benzeri sorunlar karşısında özellikle büyük şehirler çok büyük sıkıntılar yaşamaktadır.

Ancak bu sıkıntıların giderilmesi yönünde üretilen çözüm yöntemleri de bulunmaktadır. Konutlarda ve kanalizasyonlarda biriken atıkların bugüne dek bertaraf edilmesi için üretilen en önemli çözüm vidanjör hizmetleridir. Bu hizmetlerin yerine getirilmesi aslında genel olarak ilgili kurum olan belediyelerden beklense de vidanjör firmaları gerekli sistem, araç ve techizatı oluşturarak talep geldikçe bu görevi ifa etmektedir.

Bilhassa kullanılan ekipmanların ederlerinin fazla olması ve operatör faaliyetlerinin özel eğitimli insanlar tarafından yapılması gereksinimi bu hizmetlerin kiralanmasını yolunu daha çok gündeme getirmektedir. Türkiye’nin en büyük kenti olan İstanbul’da bu hizmeti İstanbul kiralık vidanjör firması yerine getirmektedir.

Vakum pompası ve hortumlarıyla herhangi bir noktadan, sıvı maddeleri çekip onları başka bir noktaya taşımaya yarayan araç olarak vidanjörü tarif edebiliriz. İstanbul gibi nüfusu 20 milyonu aşmış bir büyük metropolün atık suyu kuyularından su çekmek dışında yine şehrin sınırları içerisinde bulunan fabrikaların, üretim tesislerinin foseptik kuyularından, gerekli kanal bağlantısı kurulmamış olan apartmanların ve iş yerlerinin foseptik kuyularından da atık su arındırma çalışmaları yapılmaktadır.

İstanbul kiralık vidanjör firması olarak şehrin her aksında gerekli hizmetleri ulaştırmaktayız. Yapmış olduğumuz vidanjör hizmetlerini genel başlıklarla kanal açma, kanal görüntüleme, kombine, kuka benzeri faaliyetler şeklinde sıralayabiliriz.

Birbirinden farklı çeşitlerde vidanjör hizmetlerini yerine getirebilmek adına araç filomuzu sürekli olarak yenilmekte ve türlerini artırmaktayız. Bu aşamada sadece ekipman ve araç kalitemize güvenmekle bu işin bitmeyeceğinin farkında olduğumuzdan ekibimizi oluşturan çalışanlarımızın hizmet kalitesini de sürekli artırma adına meslek içi eğitimlerden geçirmekteyiz.

Bu sayede bilinçli ve farkındalık yaratabilecek bir ekiple en doğru çözümleri üretmekteyiz. İstanbul kiralık vidanjör firmasının bu büyük şehirde bu derece talep görmesinin en basit açıklaması emek + sermaye = hizmette sınırsız kalite. Salt bir angarya işi olarak görmediğimiz bu hizmeti her gün aynı heyecanla çizgimizin altına inmeden memleketimize sunmaya devam edeceğiz.

Tıkla Ara