En Kaliteli
Vidanjör Hizmeti
E-Posta
info@vidanjorkukahizmeti.com
Bize Ulaşın
0532 178 94 60
En Kaliteli
Vidanjör Hizmeti
E-Posta
info@vidanjorkukahizmeti.com
Bize Ulaşın
0532 178 94 60

Vidanjör Kuka Kombine Servisi

Neden Bizi Seçmelisiniz

Vidanjör Kuka ile Yapılan Çalışmalar:  Tıkalı Logar Açma,  Logar Temizliği, Fabrika Suyu Çekme, Otopark Sularını Çekme, Izgara Gideri Açma, Drong Gideri Suyu Çekme.

Kırmadan Robotla Kanal Açma Çalışmaları: Tuvalet Gideri, Lavobo Gideri , Süzgeç Gideri, Klozet Gideri, Banyo Gideri , Yağmur Suyu Gideri, ve  Logar Gideri Açma,

Vidanjör Kuka Hizmeti Olarak En Kalitelli ve Uygun  Fiyatlarını Siz Değerli Müşterilerimize hizmet Sunmaktadır.

7/24 Hızlı Çözüm Ekibi
Nerede olursanız olun, 7/24 hızlı tıkanıklık açma hizmetimiz için arayın.

7/24 Bize Ulaşın
Hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak için, bizi ücretsiz olarak arayabilirsiniz.

Alanında uzman kadromuz ile son teknoloji cihazlarımızla yaşam alanları ve dış mekanlar için tıkanıklık açma, kanalizasyon temizliği, logar yapımı ve lağım temizliği işlerini yapmaktayız. Pis su atıklarınız için avm, ofis, site, iş yeri, bina bodrumlarında özel araçlarımız ile vidanjör hizmeti vermekteyiz.

Ev, işyeri, ofis, dış kanal ve tüm yaşam alanları tıkanıklıkları, mutfak, wc, banyo, tuvalet, rogar tıkanıkları hizmeti. Her Tür Tıkanık Açma, Robot ile Kırmadan Garantili Hizmet. Pimaş, boru ve giderlerinize zarar vermeden tıkanan atığı özel cihazlarımızla noktasal alıyoruz ve tıkanıklığa garantili uygun hizmetimizle son veriyoruz.

KÜÇÜK VİDANJÖR HİZMETİ

Fosseptik çukurları ve kanallarda biriken atıkları tek seferde vakumlayıp taşıyabilmesi için özel olarak yapılmış araçlardır. Bu aracın depolama alanı diğer vidanjörlere göre daha küçüktür. Vidanjör Kuka Hizmetleri kiralama avantajı ve kullanım rahatlığından dolayı çevremizde yaygın olarak kullanılmaktadır.

BÜYÜK VİDANJÖR HİZMETİ

Personellerimiz tarafından yapılan bir hizmettir. İlk önce tıkanıklık ayrıntısı tespiti için teleskopik kameralı kılavuz hortumlar ile kanal içine gönderilen sistem tıkanıklığın yerini ve şeklini hatasız ve nokta atışı tespit eder ve nasıl açılacağına karar verilir. İtme, basınç ya da emiş gücü ile tıkanıklıklar açılır.

KUKA VİDANJÖR HİZMETİ

Tıkanıklık için kullanılan önemli yöntemlerden biri kukadır. Diğer kanal açma işlemleriyle kıyaslandığında daha farklı bir kullanım şekli vardır. Tıkanıklık ve pisliğin giderilmesinin yanında tazyikli su ile tıkanıklığı gidermek ve logarı açmak için de kullanılır. Bu işlem için bir takım kuka ekipmanlarına ihtiyaç duyulur.

OTOPARK PİMAŞ YIKAMA

Pimaşlar tıkandığında yüksek basınçlı yıkama makinesi de kullanılmaktadır. Bu makineler, tıkalı pimaşları ilk günkü haline getirmektedir. Lavabolara dökülen yağ ve benzeri maddelerin tıkanıklık sorununa neden olmaması ve pimaş hattının bir daha tıkanmaması için yıkama işleminin belli periyotlar halinde tekrarlanması tavsiye edilmektedir.

KANALİZASYON ALTYAPI

Sokağınızda, bir kaza sonucu ya da iş çalışması durumunda yanlışlıkla hasar gören kanalizasyon ve logar borularının koku yapması ve pis atıkları akıtması gibi durumlarda, Vidanjör Kuka Hizmetleri firması olarak uzman ekibimizle bu sorunu çözmek için sizin hizmetinizdeyiz. Vinç ile boruların etrafı açılarak müdahale edilir. Hizmet almak için bize ulaşınız.

LOGAR AÇMA - YAPIMI - TAMİRİ

Şehir altyapılarının önemli bölümlerinden olan logarın görevi evlerimizin mutfak, banyo ve lavabo ve benzeri giderlerinden akan atık suları bir yerde toplanmakta ve tıkanmaktadır. Logarda zaman zaman meydana gelen tıkanıklıklar, arızalar ve çökmeler sebebiyle kanalizasyon gider borularına temizlik, gider açma, bakım ve onarım çalışması yapılması gereklidir.

Tıkla Ara