En Kaliteli
Vidanjör Hizmeti
E-Posta
info@vidanjorkukahizmeti.com
Bize Ulaşın
0532 178 94 60
En Kaliteli
Vidanjör Hizmeti
E-Posta
info@vidanjorkukahizmeti.com
Bize Ulaşın
0532 178 94 60

Kırmadan Tuvalet Tıkanıklık İçin Hemen Bize Ulaşın. Robot Cihazlarımız İle Kırmadan Garantili Açıyoruz.

Tuvaletler insanlar için oldukça önemli bir yere sahiptir. Evlerde ve işyerlerin de özel kullanım amaçlı yada umumi tuvaletler bulunur.

Tuvaletlerde meydana gelecek tıkanıklar sonucunda ortaya hiç istenmeyen sonuçlar çıkabilir. Bu tarz sorunlar için yapılacak en önemli şey zamanında müdahaledir.

Zamanında müdahale ile büyük sorunların önüne geçileceği gibi aksi durumların oluşması da engellenir. Tuvalet tıkanıklığı açma işlemler için mutlaka uzman kişiler ile çalışmak gereklidir. Bu kişiler her zaman en kaliteli işlemleri yapmak için özel eğitimli kişilerden oluşur.

Tuvaletlerde bulunan pisliklerin dışarı çıkması ve taşması tuvaletin tıkandığı anlamını taşmaktadır. Böyle durumlarda kötü koku ve mide bulandırıcı durumlar söz konusu olur.

Tuvalet tıkanıklığı açma nasıl yapılıyor?

Tuvalet tıkanıklığı açma için özel makineler geliştirilmiştir ve her aşamada bu makinelerden faydalanılmaktadır.

Uzman ekipler dahilinde kurulan bu makinler ile tıkalı alan tespit edildikten sonra işlemler süreci başlar ve sorun halledilene kadar geçen sürede tüm pislikler gider açılarak kanalizasyona atılır.

Böyle bir durum ile karşılaşıldığında kesinlikle uzman tıkanıklık açma firmalarından destek almak gereklidir. Amatörce yapılan her türlü müdahale tıkanıklığın boyutunu arttıracaktır ve ortaya hiç istenmeyen durumlar çıkacaktır.

Peki, tuvaletler nasıl tıkanır? Tuvaletlerin tıkanmasının en önemli nedenlerinin başında tuvalet ihtiyacı giderildikten sonra kullanılan tuvalet kağıtlarının gidere atılmasıdır.

Bazı tuvalet kağıtları suya dayanıksız olduğu için eriyerek giderden kanalizasyona giderler ama bazıları suda erime süresi açısından uzun süre dayanıklı olduklarından boruların bir bölümünde takılır kalırlar. Üst üste gelen diğer kullanılmış tuvalet kağıtları da burada takılır ve gider deliği küçülür.

Bu küçülme zamanla hiç geçiş vermeyen bir yola dönüşür. Sonuç olarak ortaya tıkanıklık çıkar. Kadın petleri de bu konuda yapılan en büyük hataların başında gelir.

Kadın petleri suda erimez ve giderde bir yere takıldıklarında tıkanıklık meydana gelir. Özel makinelerde bulunan özelliklerden bir tanesi de tıkanıklığı açmak için gidere salınan özel bir borunun döndürülerek tıkalı tüm alanları açmasıdır.

Yaklaşık 30-45 saniye arasında bu tıkanıklık açılabilir. Giderin uzunluğunun ve nerede tıkanıklık oluştuğunun önemi yoktur. Bu makinelerden 7 ila 20 metre uzunluğunda boru salınabilir.

[tie_full_img][/tie_full_img]

Robot İle Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Özel makine bu boruyu esnek bir şekilde döndürme kuvveti uygulayarak deliğe doğru ittirir ve sonuç daima başarılıdır. Tuvalet tıkanıklığı açma konusunda özel ekipler günün 7 günü 24 saati hizmet vermektedirler.

Bu kadar kısa bir sürede halledilecek bir işlem için başınızı derde sokmanız gereksizdir.

Tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları ne kadardır?

Sanıldığının aksine çok uygun fiyatlarda olan tuvalet açma ücretleri asla ve asla ev sahiplerini ve müşterileri üzmeyecek boyuttadırlar.

Her yıl düzenli olarak tam olarak belirlenen bu fiyatlar kısa zamanda çözülen sorunlar için uygun seviyede tutulmaktadır. Bunun ana sebebi gün içinde bir çok sorunlu giderleri açmak ve çok kişiye ulaşabilmek adınadır.

Tabi ki sıradan tesisatçılarda bu işlemleri yaptıklarını iddia etmektedirler. Kendilerine tesisatçı adı veren ve belli bir yeri olmayan sadece bir cep numaraları olan kişilerde bu teknoloji bulunmamaktadır.

Bu kimseler yanlış müdahaleler ile tuvaletin günlerce kullanılmamasına neden olabilir ve kırma dökme işlemleri yaparak tıkalı gideri arama işlemi yapmaktadırlar. Bunun sonucunda ise ortaya çok fazla maddi zarar meydana gelmektedir.

Unutulmaması gereken bir durum tuvalet tıkanıklığı açma işlemlerinde kırma ve dökme işleminin yapılmasının gerekmediğidir. Bahsettiğimiz makineleri ellerinde bulunduran uzman kurumlar sizlere kaliteli hizmet vermek adına bu makineleri Avrupa’dan satın almışlardır.

Kaliteli hizmet adına sizlerin en az zararla bu sorunlarınızı çözmek için sürekli teknolojiyi takip ederler. Konuyu en baştan ele almak gerekirse tuvaletin tıkanacağını önceden anlamak için belirli ip uçlarını takip etmek gereklidir.

Bunlardan en belirgini sifon çekildiğinde suyun giderden çok yavaş akması ve delikte suyun seviyesinin yükselmesidir. Bu durumda bir tıkanıklık başlangıcı olması söz konusu olabilir. Bu durumu fark ettiğiniz andan itibaren kesinlikle bir firmadan yardım istemeniz gereklidir.

Eğer bunu ciddiye almazsanız ne olur? Ummadığınız bir anda tam tıkanıklık gerçekleşir ve giderde bulunan dışkı ve tüm pislikler giderden banyo ve tuvaletlerinize yayılır bu durum oldukça beter bir olaydır ve herkesin midesi bunu kaldıramaz.

Bu durumda giderden çıkanları temizlemeniz fayda etmeyecektir. Eğer Apartmanda oturuyorsanız ve üst katlarınız aynı gidere bağlıysa yukarıdan gelen tüm pislikler sizin tuvaletlerinizden dışarı çıkabilir. Tuvalet tıkanıklığı açma işlemleri için bu nedenle en yetkin kişileri tercih etmeniz gereklidir.

Apartman ve konutunuzun gider boruları eğer eskiyse uzman kişiler bu konu hakkında da size bilgi vereceklerdir. Eski borular zamanla çatlayarak büyük sorunların oluşmasında ana neden olarak bilinir.

Eski boruların çatlaması su sızıntılarının ve giderlerin dışarı akıtmasının başlangıcı olarak bilinir. Bu durumda ise ortaya su kaçağı sorunu çıkacaktır.

Eğer gider borularınız patlamışsa veya kanalizasyon tıkanmışsa yine tuvaletlerinizden tüm pislikler geri tepilir ve banyolarınıza dolar. Gidere bağlı tüm kullandığınız lavabo küvet gibi yerler kullanılma kapanır.

Kırmadan Cihazla Tuvalet Tıkanıklığı Açma

En önemli sorun kanalizasyon boyutuna ulaşmış tıkanıklıktır. bu boyut için yine özel araçlar getirilerek kanalizasyondan fazla miktardaki pislikler çekilerek rahatlatılır.

Ardından tuvaletlerinizin kontrolleri sağlanır tam olarak gider borularında çatlak var mı yok mu aranır var ise tespit edilerek tadilatı yapılır. Bu işlem detaylı ve atlanmaması gereken işlemler serisinden oluşur.

Bu nedenle uzmanlar ile çalışmak sizlere tüm işlemlerin kolayca halledilmesi kolaylığını sağlayacaktır. Tuvalet giderlerinin tıkanması herkesin en son isteyeceği bir durumdur.

Bundan ötürü ip uçlarını takip ederek takınma öncesi belirtileri fark ederek bu duruma maruz kalmadan uzman tıkanıklık açma firmaları ile sorunu kökten çözmeniz mümkün olacaktır.

Tuvalet tıkanıklığı açma işlemlerinin uzmanlık gerektirdiğini asla unutmamak gereklidir. Şöyle ki insanların en önemli ihtiyaçlarından birisi de boşaltımdır. Bunlar için tuvaletlerin her an kullanıma hazır vaziyette bulunması gereklidir.

Ofis ev veya iş yerlerinde meydana gelecek bir gider patlaması kanalizasyon tıkanıklığı yahut tuvalet tıkanıklığı ortaya çok hoş olmayan görüntülerin çıkmasına neden olacaktır.

Böyle durumlar ile karşılaşmamak adına düzenli olarak 6 ayda bir tuvalet giderlerinin kontrollerini yaptırmanız yeterlidir. Bu kontroller esnasında ileride oluşacak bir sorun var ise mutlaka uzman ekipler tarafından tespit edilecek ve sorun ortadan kaldırılacaktır.

Amatör müdahale pisliklerin su dökülerek temizlenmesi gibi işlemler asla yapılmamalıdır. Bu işlemlerde gidere dökülen suyun giderden tahliye olmayıp geri boşalacağını ve pisliklerin iyice etrafa yayılacağını unutmamak gereklidir.

Tuvalet açma işlemleri sayesinde uzmanlar sizlere her saat yardımcı olmaktadırlar. Avrupa’dan ithal son sistem cihazlar dahilinde verdikleri hizmet ve kaliteli sonuç ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışırlar. Ücret konusunda oldukça makul fiyatlar ile sorunlarınız çözen tıkanıklık açma firmaları size bir telefon kadar yakındır.

Üstesinden gelemeyeceğiniz sorunlar ile baş başa kalmamak adına siz siz olun ve giderlere yabancı madde asla atmayın. Bir süre sonra giderlerde biriken yabancı maddelerin tuvalet tıkanıklığına mahal vereceğini unutmayın ve tuvaletlerinizi her kullandıktan sonra bol su dökerek tahliyelerine yardımcı olun.

Post a comment

Your email address will not be published.

Tıkla Ara