En Kaliteli
Vidanjör Hizmeti
E-Posta
info@vidanjorkukahizmeti.com
Bize Ulaşın
0532 178 94 60
En Kaliteli
Vidanjör Hizmeti
E-Posta
info@vidanjorkukahizmeti.com
Bize Ulaşın
0532 178 94 60
İstanbul ve çevresine 10 yıldan fazladır Vidanjör, kuka kombine ve Tıkanıklık açma hizmeti vermekteyiz.
Hızlı ve Kesin Çözümler İçin Hemen Bize Ulaşın.

7/24 Bize Ulaşın
Hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak için, bizi ücretsiz olarak arayabilirsiniz.

Vidanjör kiralamada geçmişten günümüze daima müşteri memnuniyeti ve disiplinli çalışmayı ilke edindik. Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte altyapı ve inşaat üzerine çeşitli hizmet kolları türediği için, gerekli ekipman ve teknolojik cihazlara sahip olup, pratik ve çözüm odaklı hizmet vermeye başladık.

Vidanjör kiralama fiyatları bu hizmeti almak isteyen herkes merak eder. Kiralama hizmeti için fiyatı belirleyen çok sayıda kriter bulunmaktadır. Bunlardan bahsetmeden önce tercih edilen firmanın kaliteli ve güvenilir oluşu da önemlidir. Tıkanıklık açma işlemlerinde bu işi yüklenen vidanjör firmalarının müşteriye ne vadettiğine iyi bakılmalıdır. Hizmetin tamamlanma süresi ve sorunsuz biçimde halledilmesi müşterileri her zaman daha çok etkiler

Yaklaşık iki asırdır insan nüfusunun en fazla barındığı yaşam alanları olan kentlerin en büyük sorunlarından bir tanesi altyapı kaynaklı nedenlerden ortaya çıkan atık suların birikmesi ve taşmasıdır. Bu ve benzeri sorunlar karşısında özellikle büyük şehirler çok büyük sıkıntılar yaşamaktadır.

Ancak bu sıkıntıların giderilmesi yönünde üretilen çözüm yöntemleri de bulunmaktadır. Konutlarda ve kanalizasyonlarda biriken atıkların bugüne dek bertaraf edilmesi için üretilen en önemli çözüm vidanjör hizmetleridir. Bu hizmetlerin yerine getirilmesi aslında genel olarak ilgili kurum olan belediyelerden beklense de vidanjör firmaları gerekli sistem, araç ve techizatı oluşturarak talep geldikçe bu görevi ifa etmektedir.

Bilhassa kullanılan ekipmanların ederlerinin fazla olması ve operatör faaliyetlerinin özel eğitimli insanlar tarafından yapılması gereksinimi bu hizmetlerin kiralanmasını yolunu daha çok gündeme getirmektedir. Türkiye’nin en büyük kenti olan İstanbul’da bu hizmeti İstanbul kiralık vidanjör firması yerine getirmektedir.

Vakum pompası ve hortumlarıyla herhangi bir noktadan, sıvı maddeleri çekip onları başka bir noktaya taşımaya yarayan araç olarak vidanjörü tarif edebiliriz. İstanbul gibi nüfusu 20 milyonu aşmış bir büyük metropolün atık suyu kuyularından su çekmek dışında yine şehrin sınırları içerisinde bulunan fabrikaların, üretim tesislerinin foseptik kuyularından, gerekli kanal bağlantısı kurulmamış olan apartmanların ve iş yerlerinin foseptik kuyularından da atık su arındırma çalışmaları yapılmaktadır.

İstanbul kiralık vidanjör firması olarak şehrin her aksında gerekli hizmetleri ulaştırmaktayız. Yapmış olduğumuz vidanjör hizmetlerini genel başlıklarla kanal açma, kanal görüntüleme, kombine, kuka benzeri faaliyetler şeklinde sıralayabiliriz.

Birbirinden farklı çeşitlerde vidanjör hizmetlerini yerine getirebilmek adına araç filomuzu sürekli olarak yenilmekte ve türlerini artırmaktayız. Bu aşamada sadece ekipman ve araç kalitemize güvenmekle bu işin bitmeyeceğinin farkında olduğumuzdan ekibimizi oluşturan çalışanlarımızın hizmet kalitesini de sürekli artırma adına meslek içi eğitimlerden geçirmekteyiz.

Bu sayede bilinçli ve farkındalık yaratabilecek bir ekiple en doğru çözümleri üretmekteyiz. İstanbul kiralık vidanjör firmasının bu büyük şehirde bu derece talep görmesinin en basit açıklaması emek + sermaye = hizmette sınırsız kalite. Salt bir angarya işi olarak görmediğimiz bu hizmeti her gün aynı heyecanla çizgimizin altına inmeden memleketimize sunmaya devam edeceğiz.

.

Vidanjörler belli ekipmanlara sahip kanal açma ve tıkanıklık giderme araçlarıdır. İnsan gücü ile açılması mümkün olmayan her türlü alt yapı tıkanıklığı için tercih edilirler. Yüksek vakumlama ve her kanala ulaşabilme özelliği ile de bilinirler. Eskiden olduğu gibi alt yapıda oluşan tıkanıklıkların giderilmesi artık saatler almıyor. Bunun sebebi de yoğun biçimde kullanılan kombine vidanjörlerdir. Önceden tıkanıklığın açılması kadar tespiti de bir hayli zorlayıcıyken şimdi vidanjörler sayesinde hem doğru tespit hem de kısa süreli hizmet söz konusudur.

Bazı şirketler, kurum ve kuruluşlar bu araçlara sık sık ihtiyaç duyduğu için 6 ila 12 aylık araç kiralama yoluna gidebilirler. Böyle durumlarda vidanjör hizmeti fiyatları daha uygun olur. Çeşitli bakanlıklar ve belediyeler bünyesinde de kombine vidanjör kullanımı yaygındır. Ani bastıran her türlü yağış ne kadar sağlam bir alt yapı olursa olsun, taşkın riskini de yanında getirir. Vidanjörler sayesinde oluşacak olumsuz durumlar hızla müdahale edilmelidir. Bu da toplumsal huzur için önemlidir. Bir anda alt üst olan trafik ve günlük hayat bu sayede hızlıca normale döner.

Tıkla Ara